Rajonizácia

1. OBVOD:

  1. PhDr. Kmecová Zuzana – psychológ
  2. PhDr. Alena Kollárová, PhD – špeciálny pedagóg

Materské školy:

  • Bodovce 90
  • Hubošovce 56
  • Jakubovany, Hlavná 136/3
  • Ostrovany 67
  • Sabinov, Jarková 63
  • Sabinov, Komenského 41
  • Sabinov, Námestie slobody 7 (Súkromná ZŠ a MŠ)
  • Sabinov, Šancová 15 (Súkromná MŠ)
  • Sabinov, Záhradná 3 (Súkromná MŠ)
  • Šarišské Michaľany, Pod lesíkom 30
  • Šarišské Sokolovce
  • Uzovce 200

Špeciálne základné školy

  • ŠZŠ Ostrovany, Kostolná 10
  • SŠ Sabinov, SNP 15

Základné školy:

  • Bodovce 90
  • Hubošovce 56
  • Jakubovany, Školská 1
  • Ostrovany, Hlavná 78
  • Sabinov, Komenského 13
  • Sabinov, Nám. slobody 100 (Súkromná ZŠ s MŠ)
  • Šarišské Michaľany, Pod lesíkom 19
  • Uzovce 160

Stredné školy

  • Gymnázium Lipany, Komenského 13
  • Spojená škola Sabinov, SNP 15
  • Spojená škola Sabinov, SNP 16

2. OBVOD:

  1. Mgr. Barbora Molčanová – psychológ
  2. PhDr. Alena Kollárová, PhD – špeciálny pedagóg

Materské školy

  • Brezovica 60
  • Červená Voda 30
  • Červenica pri Sabinove 28
  • Drienica 98
  • Jakovany 64
  • Jakubova Voľa 52
  • Sabinov, Ul. 17. novembra 42
  • Ľutina 131 (Cirkevná MŠ)
  • Pečovská Nová Ves, Na Dujave 48
  • Pečovská Nová Ves, Rómska 45

Špeciálne základné školy

  • ŠZŠ Ostrovany, Kostolná 10
  • Spojená škola Sabinov, SNP 15

Základné školy

  • Červená Voda 30
  • Červenica pri Sabinove 221
  • Ľutina 4
  • Pečovská Nová Ves, Školská 12
  • Sabinov, CZŠ 9. mája 7
  • Sabinov, Ul. 17. novembra 31

Stredné školy

  • Gymnázium Lipany, Komenského 13
  • Súkromné Gymnázium DSA Sabinov, Komenského 40
  • Spojená škola Sabinov, SNP 15
  • Spojená škola Sabinov, SNP 16

3. OBVOD:

  1. Mgr. Marián Terifaj – psychológ
  2. Mgr. Viera Karaffová, špeciálny pedagóg
  3. Mgr. Daniela Vrabľová (Pondelok) – špeciálny pedagóg

Materské školy

  • Ďačov 161
  • Dubovica 48
  • Kamenica 645
  • Krivany 1
  • Lipany, Námestie sv. Martina 80
  • Lipany, Kpt. Nálepku 19
  • Lúčka 77
  • Milpoš 55
  • Rožkovany 190
  • Torysa 26

Stredné školy

SOŠ podnikania a služieb Lipany, Komenského 16

Základné školy

  • Ďačov 110
  • Dubovica 190
  • Kamenica 645
  • Krivany 1
  • Lipany, Hviezdoslavova 1
  • Lipany, Komenského 113
  • Lúčka 56
  • Milpoš 55
  • Rožkovany 190
  • Torysa 26

Špeciálne základné školy

  • Spojená školy Lipany, Tehelná 23

4. OBVOD:

  1. Mgr. Ľubica Richmanová Fabišíková – psychológ
  2. PhDr. Alena Kollárová, PhD – špeciálny pedagóg

Materské školy

  • Ražňany 235
  • Sabinov, Švermova 1
  • Sabinov, 9. mája 196
  • Uzovský Šalgov 20

Základné školy

  • Uzovský Šalgov 139

5. OBVOD:

  1. PhDr. Jana Takáčová – psychológ
  2. Mgr. Viera Karaffová – špeciálny pedagóg

Materské školy

  • Jarovnice 206 (Súkromná MŠ)
  • Jarovnice 464
  • Uzovské Pekľany 67

Špeciálne základné školy

  • Jarovnice 96

Základné školy

  • Jarovnice 192
  • Jarovnice 464
  • Ražňany, Ul. Š. Onderča 240
  • Uzovské Pekľany 131

6. OBVOD:

  1. Mgr. Mária Janičová – psychológ
  2. Mgr. Viera Karaffová, špeciálny pedagóg
  3. Mgr. Daniela Vrabľová (Pondelok) – špeciálny pedagóg

Materské školy

  • Brezovička 62
  • Krásna Lúka 142
  • Lipany, Kpt. Nálepku 7
  • Lipany, Kpt. Nálepku 19
  • Šarišské Dravce 20
  • Nižný Slavkov 72
  • Oľšov 23
  • Poloma 24
  • Šarišské Dravce 20

Špeciálne základné školy

  • Spojená škola Lipany, Tehelná 23

Základné školy

  • Brezovica 60
  • Krásna Lúka 142
  • Nižný Slavkov 72
  • Oľšov 23
  • Poloma 24
  • Šarišské Dravce 20

PRE VŠETKY OBVODY:

  1. PaedDr. Ľuboš Lukáč – logopéd
  2. Mgr. Júlia Rabatinová – logopéd 
  3. PhDr. Jana Kolpáková – kariérový poradca
  4. Mgr. Mária Jeleňáková – sociálny pedagóg